Kniha návštěv

Datum: 07.02.2015

Vložil: Franta Pleskot

Titulek: sochař Folkman

Byl autorem pamětní desky básníka Rudolfa Pokorného v Heřmanově Městci, odhalené 3,8,1903. Deska byla při rekonstrukci domu zničena. Rád bych věděl o autorovi něco bližšího. Jeho rodiná hrobka je (?byla) na hřbitově u Strašnického krematoria, vpravo za dělící zdí. Travertinový náhrobek s kanelovaným sloupem. Je možné někde získat jeho fotografii, aniž bych musel vyrazit do Prahy? Děkuji za informaci i za záslužnou práci pro budoucí generace. Pokud se tenhle národ začne chovat ne jak h... , ale jako lidi tak vaši práci pochopí.

Datum: 21.09.2014

Vložil: M.Bauer

Titulek: Pamětní deska na Peterkově domě na Václavském náměstí

Domnívám se, že na Vaší stránce "Praha Václavské náměstí Peterkův dům" došlo k chybě.
Pod fotografií pamětní desky věnované architektu Janu Kotěrovi atd, je omylem umístěna fotka nikoliv "Peterkova domu" čp.777/12, ale fotka sousedního domu tzv."Domu U Trojice" čp.776/10.
Vámi uváděná deska není v současné době na žádném domě v okolí. Prosím o odpověď na můj poznatek a sdělení kde deska byla, je?

Datum: 29.04.2014

Vložil: Lenka

Titulek: Gustav Nosek loutkář

Nemůžu najít kde ted deska se nachází

Datum: 12.05.2014

Vložil: Lenka

Titulek: Re: Gustav Nosek loutkář

Pokud Vaše stručné sdělení, že "nemůžete najít kde teď deska se nachází" mám chápat jako otázku, na kterou požadujete ode mne odpověď, tak jste jistě také na webu zjistila, že deska byla původně odhalena v Dlouhé ulici 417/5 v Chebu. Pokud tam už není, tak ji patrně někdo ukradl a prodal ve sběrně kovů nebo byla, mně z neznámých důvodů, sejmuta a pak by to měl vědět kulturní odbor okresního úřadu.

Datum: 23.03.2014

Vložil: Hračička

Titulek: Jazzová sekce - pamětní deska

Bohužel deska z pomníčku byla ukradena v listopadu 2013 a do dnešních dnů nebyla obnovena ... škoda, bylo to připomenutí těch, kteří ve své době nebyli " přizdisráči" - tedy členů Jazzové sekce....

Datum: 14.02.2014

Vložil: Milan Hegner

Titulek: .

Skvělý nápad a moc hezké a zajímavé stránky za kterými se skrývá jistě mnoho desítek hodin práce na webu a v terénu.

Datum: 03.08.2013

Vložil: Filip Karoński

Titulek: Skvela stranka, skvely napad, skvele provedeni!

Prave neco takoveho jsem hledal, Diky!!!

Datum: 01.08.2013

Vložil: Anonym

Titulek: Anežka Stickney

Dobrý den, vím, že je to úplná blbost, ale Anežka Stickney byla sražena cestou ZE školy. Vím to, protože jsem byla její spolužačkou. Omlouvám se, vím, že je to perfekcionistické, ale jen tak pro zajímavost.

Datum: 21.09.2013

Vložil: V.Bártík

Titulek: Re: Anežka Stickney

Díky za upozornění, opravil jsem.

Datum: 24.07.2013

Vložil: Libor Peprný

Titulek: úžasný projekt

Moc děkuji za pěknou kolekci, která je tu vystavena. Když jsou desky takhle pohromadě, člověk si uvědomí, že by měl chodit s očima více otevřenýma.
A protože je občas sám otevřu, musím upozornit na drobnou chybu při opisu textu u pana C. Opitze, který prováděl první operaci s použitím narkózy. ;-)

Záznamy: 21 - 30 ze 36
<< 1 | 2 | 3 | 4 >>

Přidat nový příspěvek

Pro zobrazení náhledu zadejte váš API klíč a zvolte jednu z nabízených služeb (tzv. boardů).