Kniha návštěv

Datum: 12.04.2013

Vložil: Josefina

Titulek: Jsem zdesena!!!

Je tristni divat se na moralni upadek v hlavnim meste-a nejen v nem!!Nezlobte se,ale pokud si nynejsi rezim bere do ust minuly jako barbarsky-jaky JE POTOM TEN SOUCASNY????Hruza,kam jseme se to po roce 89 vydali!!!!

Datum: 04.11.2012

Vložil: Robert Ospald

Titulek: Otazka

Znicili komunisti v roce 1986 jeste jiny pamatnik? Nekde v jiznich nebo zapadnich cechach. Navstivil jsem pred utekem do rakouska americkou ambasadu. Byl tam k 41 vyroci osvobozeni maly letacek na nemz byl na jedne polovine pamatnik a na druhe prazdne misto bez pamatniku. Jestli-ze byl v tomtez roce znicen i jiny pamatnik prosim o zaslani fotografie s povolenim pouzit fotografii v me knize. Dekuji predem za odpoved.
Moje webova stranka je: ospald.at

Datum: 16.11.2012

Vložil: Robert Ospald

Titulek: Re: Otazka

Ptáte li se mne zda komunisté v roce 1986 zničili ještě jiný památník, tak z vaší otázky mi není jasné, jaký již zničený památník máte na mysli a proto ani nevím, o jakou fotografii mne žádáte. Pokud bych takovou fotografii měl, rád vám ji pošlu.

Datum: 06.07.2012

Vložil: Janina

Titulek: Líbí se nám

Stránky se nám líbí. Sochařská výzdoba je někdy opomíjená součást města - neprávem.

Datum: 22.05.2012

Vložil: Pražan Bohnický

Titulek: skvělé stránky

Prostě a jednoduše - díky moc za tu spoustu práce a času věnovanou pamětním deskám a bustám! Skvělá práce!

Datum: 07.09.2011

Vložil: Pevný Zdeněk a Jana

Titulek: Velmi hezké a obsáhlé

Při prohlížení " Pamětních desek " v Praze, jsme byli překvapení obsáhlosti díla. ale také jeho kvalitou a dokonalým uspořádáním, je to dílo na úrovni profesionála a nebylo asi vůbec lehké dát všechna nebo většinu dat, do souvislostí a získat i podrobné informace o jednotlivých osobách. V případě, že se nám podaří získat a vyfotografovat některé pamětní desky i z jiných měst, budeme si velmi vážit toho, že Vám naše úlovky budeme moci poslat.

Zdraví Z P a JP

Záznamy: 31 - 36 ze 36
<< 1 | 2 | 3 | 4

Přidat nový příspěvek

Pro zobrazení náhledu zadejte váš API klíč a zvolte jednu z nabízených služeb (tzv. boardů).